Akce školy

Setkání skřítků podzimníčků ve školce

zveřejněno 5. 10. 2020

Ve středu 21. října proběhne ve školce setkání lesních skřítků, začínáme ihned po svačině. Prosíme připravte dětem podzimní kostýmy k tématu (podzim, les, skřítkové, lesní zvířátka, houbičky apod.) a děti JIŽ TAKTO OBLEČENÉ V KOSTÝMECH PŘEDEJTE RÁNO DO TŘÍDY. Pro děti bude připravený program, přehlídka kostýmů, soutěže, hry, občerstvení a samozřejmě i odměny.

Děkujeme za spolupráci a těšíme na originální kostýmy.

Kolektiv MŠ Slatina

Program ZŠ Sever - odložení termínu

zveřejněno 6.10.2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
vzhledem k současné epidemiologické situaci se první termín programu pro předškoláky "Výpravy s krtečkem na Sever" uskuteční v listopadu (pravděpodobně 11. 11. 2020). Konkrétní termín nám bude ještě potvrzen, abychom Vás mohli včas informovat.

Děkujeme za pochopení učitelé ZŠ Sever a MŠ Slatina

Keramické tvoření

aktualizováno 8. 10. 2020

Keramické tvoření bude probíhat každý čtvrtek od 13:00 do 14:00. Začínáme 8. října

Děti budou rozděleny do dvou skupin, ty se budou po týdnu střídat. Na keramiku připravte dětem zástěru nebo pracovní triko.

Děkuji

1.skupina - lichý týden

• Denisa Nováková
  • Karolína Smolíková
  • Sebastian Hrůza
  • Valerie Navrátilová
  • Matyáš Zadrobílek
  • Ondřej Černý
  • Matyáš Hruška

2. skupina - sudý týden

• Denisa Dušková
  • Oliver Rejzek
  • Tomáš Täubner
  • Gabriel Orlovský
  • Laura Konečná
  • Jan Krudenc
  • Šárka Fišerová
  • Šimon Kosař

Neaktuální

Pomáháme zvířátkům z ,,KRNAPu"

zveřejněno 11. 9. 2020

Milé děti, vážení rodiče.

I letos nás zvířátka prosí o pomoc. A my jim pomůžeme! Budeme společně sbírat kaštany a žaludy, které potom předáme pánům myslivcům a ti je v zimě, jako velkou dobrotu, rozdělí zvířátkům do krmelců.

Vše co nasbíráte, noste prosím před garáž školky.

Děti bude určitě čekat také nějaká odměna, která bude zakoupena z finančních prostředků, které nám za sběr předají páni myslivci.

Děkujeme za spolupráci

Medové povídání

zveřejněno 14. 10. 2020

V pátek 16. 10. 2020 přijde za námi do školky pan včelař, který nám bude povídat o včelách. Následovat bude medová svačinka. Začátek je v 8:00 hod. Prosím přiveďte děti do školky včas.

Fotografování dětí s vánoční tématikou

zveřejněno dne 29. 9. 2020

V pondělí 5. října proběhne od 8:00 hodin vánoční fotografování. V 8:00 hodin lze využít možnost focení se sourozenci s doprovodem rodičů, poté následuje fotografování jedinců po třídách. Prosíme přiveďte děti včas a již vhodně ustrojené do třídy.

Divadlo v MŠ

zveřejněno 4. 9. 2020

V úterý 29. 9. 2020 děti shlédnou divadelní představení v MŠ pí Vavřinkové ,,Jak Jeníček zlobil".

Začátek v 8:30 hod. Svačina v 8:00 hod.

Prosíme přiveďte své děťátko včas. Děkujeme

Solná jeskyně

aktualizováno dne 11. 9. 2020

podzim 2020 - Havlíčkova ulice v Hradci Králové

5 x dvě hodiny 14. 9. - 18. 9. 2020

Odjíždíme v 8:30 hod. objednaným autobusem, svačina v MŠ v 8:00 hod.

Cena je 850 ,- Kč (600,- Kč 10 x vstup do jeskyně a 250,- Kč doprava za autobus)

Dětem dejte do batůžku pití v uzavíratelné láhvi, vhodné oblečení na převléknutí do jeskyně a 2 roušky v sáčku(pro případ potřeby). Ovoce děti dostanou z MŠ. Do jeskyně mohou děti pouze ve světlých punčocháčích, nebo světlých legínách, teplácích a bílých ponožkách.

Seznam přihlášených dětí do jeskyně:

• 1. Dušková Denisa
  • 20. Zadrobílek Matyáš

Odpolední loučení s létem

zveřejněno dne: 4. 9. 2020

V úterý 15. září zveme rodiče a děti na výlet za posledním buřtem. Společně se vypravíme pěšky, na kole, či koloběžce do Hradeckých lesů.

Sraz bude od 15:45 do 16:00 hod. ve SVINARECH na konci ulice ,,K LESU"  u závory. Společná vyjížďka, či procházka po vyznačené trase Městskými lesy (viz. mapa) je dlouhá 2,3 km. V cíli si společně opečeme buřty. S sebou vše potřebné k opékání, pečivo, páreček, vidličky na opékání a dobrá nálada. Při mimoškolních akcích si za děti zodpovídají rodiče. Akce se bude konat pouze za příznivého počasí.

Těšíme se na Vás, kolektiv MŠ.

Celodenní výlet - Dráčkové

zveřejněno dne 8. 9. 2020

Vážení rodiče dětí ze 3. třídy,

ve ČTVRTEK 10. září pojedou DRÁČKOVÉ (3. třída) na celodenní výlet do vzdělávacího centra Botanicus u Lysé nad Labem.

Odjezd autobusu v 7:40 hod. ze zastávky MHD u MŠ. Prosíme, přijďte včas! (Možno děti předat i dříve ráno do školky). Prosíme dejte dětem s sebou batůžek s pláštěnkou, pitím se šroubovatelným uzávěrem, svačinou dopolední i odpolední. Obědvat budeme na místě. Pro tento den budou mít děti stravu ve školce odhlášenou.

Vybíráme 300,- Kč, po uskutečnění akce proběhne podrobné vyúčtování. Návrat do MŠ je plánován v 16:00 hod.