Akce školy

Solná jeskyně

zveřejněno 22. 10. 2024

v týdnu od 18. do 22. listopadu 2024 (pondělí-pátek) budou přihlášené děti jezdit v dopoledních hodinách do solné jeskyně OASA v Černilově

Cena za solnou jeskyni je 110 Kč/dítě za jednu návštěvu. Autobusová doprava vychází při plné obsazenosti autobusu (20 dětí) na 700 Kč za celý týden.

Tudíž celková předběžná cena je 1 250 Kč za dítě.

Prosíme zájemce, aby se včas zapsali do přihlašovacího formuláře na nástěnce ve vestibulu školy

Peníze budeme vybírat v týdnu od 11. do 15. listopadu. Upozorňujeme, že v případě, kdy zrušíte přihlášení dítěte (po zaplacení), nebudou vráceny peníze za dopravu.

kolektiv MŠ

Fotografování dětí s vánoční tematikou

zveřejněno 22. 10. 2024

V pátek 15. listopadu 2024 proběhne v mateřské škole focení dětí s vánoční tematikou

Je možné jak fotografování jednotlivců, tak i focení se sourozencem. V případě zájmu o focení sourozenců, prosíme, přijďte se sourozencem v 8 hodin do vestibulu školy.

Prosíme, přiveďte děti ráno již oblečené.

Na nástěnce ve vestibulu školy naleznete ilustrační fotografii, např. pro zvolení vhodné barvy oblečení.

Zimní tvoření rodičů s dětmi

zveřejněno 21. 10. 2024

Vážení rodiče, milé děti,

jako každý rok, i letos vyhlašujeme zimní tvoření rodičů s dětmi. Budeme rádi, když si se svými dětmi uděláte společný čas a vytvoříte nějaký výrobek na téma "Bílá zima". Vaše výtvory budou vystaveny ve vestibulu školy.

Fantazii se meze nekladou!

Hotové výroby můžete přinášet od 11. do 15. listopadu 2024.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaše výtvory

Den v bílém

zveřejněno 17. 10. 2024

V pondělí 11. listopadu 2024 si ve školce uspořádáme "Den v bílém", abychom s dětmi přivítali zimní období.

Prosíme, oblečte dětem něco bílého (dle vašich možností).

Děkujeme.

Výlet do lesa

zveřejněno 18. 10. 2024

v úterý 5. listopadu 2024 se CELÁ ŠKOLKA hned po svačině vydá na výlet do nedalekého lesa poznávat krásy přírody. Svačinu zajistíme a na oběd se vrátíme do školky.

Děti s sebou potřebují pouze

• batůžek s pitím (dobře uzavíratelné!)
  • vhodné oblečení

Oblečení prosím uzpůsobte počasí, celé dopoledne strávíme venku.

Těšíme se na Vás

Divadlo v MŠ - ZMĚNA

aktualizováno 18. 10. 2024

Divadlo začíná již v 8.15, proto bude svačina (pro všechny třídy) v 7.45 hod. Prosíme, přiveďte děti včas.

Ve čtvrtek 24. října 2024 do naší mateřské školy přijede divadlo Pernštejni se svým představením pro děti.

kolektiv MŠ Slatina

Konzultace pro Dráčky

zveřejněno 4. 10. 2024

v týdnu od 18. do 21. listopadu, vždy mezi 15.30 až 16.30 hod., Vám nabízíme možnost individuálních konzultací s třídní paní učitelkou (Anetka). Konzultace by se měly týkat zejména průběhu vzdělávání Vašich předškolních dětí.

Pokud byste o konzultace případně měli zájem, prosíme, nahlaste se paní učitelce co nejdříve.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Keramický kroužek

zveřejněno 26. 9. 2024

keramický kroužek začíná ve čtvrtek 3. října 2024. Kroužek bude každý čtvrtek v době klidového režimu (13:00 - 14:00).

Prosíme, dejte dětem pracovní oděv (zástěrku, větší tričko apod.)

Přihlášené děti:

• Cejnarová Zuzana
  • Duspivová Viktorie
  • Faltejsek Tomáš
  • Petržílková Eliška
  • Polreich Jakub
  • Pozníková Zoja
  • Procházka Vincent
  • Rychterová Marie
  • Slesarová Ellen
  • Škaloudová Karolína
  • Trčka Vojtěch
  • Vacková Štěpánka
  • Vašatová Ema

Neaktuální

Draci do GMU HK

zveřejněno 1. 10. 2024

Ve středu 16. října 2024 se  3. třída (Dráčci) vydá na výlet do Hradce Králové, kde navštíví výtvarný ateliér v Galerii moderního umění. Odchod z mateřské školy bude v 8 hod a návrat na oběd. Svačinu zajišťuje MŠ.

S sebou:

• batůžek s lahvičkou (dobře těsnící)
  • pohodlné oblečení  (uzpůsobit pro výtvarné činnosti!)

Prosíme, přiveďte děti včas.

Těšíme se na Vás.

Loučení s létem - zahradní slavnost

zveřejněno 4. 9. 2024

Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom Vás pozvali na zahradní slavnost, kde se společně rozloučíme s létem. Slavnost se uskuteční 19. září 2024 (čtvrtek) na velké zahradě od 16.30 hod.

Můžete se těšit na opékání špekáčků, připravená stanoviště s úkoly pro děti a rodiče a v neposlední řadě na taneční vystoupení skupiny Creato Černilov.

Budeme rádi pokud přinesete jakékoliv dobroty a občerstvení. Zároveň si můžete přinést vlastní vidličky na opékání špekáčků či židličky na sezení.

Těšíme se na Vás,

Výlet na Královehradecké dožínky

zveřejněno 29. 8. 2024

V pátek 13. září 2024 se 2. a 3. třída (Želvičky + Dráčci) společně vydají na výlet do Šimkových sadů a navštíví Královehradecké krajské dožínky. Odchod z mateřské školy bude v 8 hod a návrat na oběd. Svačinu zajišťuje MŠ.

S sebou:

• batůžek s lahvičkou (dobře těsnící!)
  • pohodlné oblečení a pokrývku hlavy (uzpůsobit počasí)

Prosíme, přiveďte děti včas.

Těšíme se na Vás.

Schůzka rodičů a konzultace na třídách

zveřejněno 29. 8. 2024

v úterý 3. září 2024 proběhne v naší mateřské škole schůzka rodičů, kde se dozvíte důležité informace spojené s novým školním rokem 2024/25.

Schůzka začíná v 16.30 hod. První část bude pro všechny třídy společná a proběhne v jídelně. Následně budou probíhat konzultace na jednotlivých třídách přímo s třídními učitelkami.

Prosíme, pokud to bude možné, aby schůzky probíhaly bez přítomnosti dětí.

kolektiv MŠ Slatina